Ładowanie...

KARIERA

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Nowy Targ Sp. z. o.o. z siedzibą przy ul. Powstańców Śl. 1
 w Nowym Targu; tel. 18 26 623 82
poszukuje pracownika na stanowisko:

Zastępcy Kierownika Działu Eksploatacji Systemu Ciepłowniczego

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za kompleksowe planowanie,
organizowanie i koordynowanie pracy Działu Eksploatacji oraz sprawowanie nadzoru nad podległymi pracownikami. Stanowisko pracy wymaga odpowiedzialności, dyspozycyjności i zaangażowania.

Opis stanowiska:

  1. Organizowanie i nadzorowanie pracy służb technicznych w sposób zapewniający prawidłową
    i bezawaryjną pracę obsługiwanego systemu wytwarzania oraz dystrybucji energii cieplnej.
  2. Planowanie i realizowanie zadań eksploatacyjno-remontowych i podejmowanie działań zapobiegawczych.
  3. Całokształt działań związanych z utrzymaniem ruchu.
  4. Nadzór nad zaopatrzeniem w media.
  5. Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej.
  6. Planowanie i kontrola budżetów remontowych.
  7. Podejmowanie  inicjatyw  w zakresie optymalizacji  lub obniżania kosztów działalności.
  8. Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw.
  9. Współpraca z dostawcami, firmami serwisowymi i instytucjami.

   Od kandydata oczekujemy:

  1. Wykształcenia wyższego lub średniego technicznego, preferowane o profilu energetyka, ciepłownictwo, automatyka lub pokrewne.
  2. Co najmniej 5 – letniego doświadczenia w firmie o podobnym profilu na samodzielnym stanowisku.
  3. Umiejętności kierowania zespołem.
  4. Znajomości przepisów z zakresu Prawa Energetycznego, Prawa Ochrony Środowiska oraz Prawa Budowlanego.
  5. Znajomości obsługi komputera.

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie z długoletnią tradycją. Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego oraz ścieżkę rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego ewentualnej zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do 30-09-2018 r. na adres przedsiębiorstwa lub za pośrednictwem poczty email: m.hoh@mpecnowytarg.pl z dopiskiem „Rekrutacja”. MPEC Nowy Targ Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

ELEKTROMONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ C.O.

Miejsce pracy: Nowy Targ,

nadzorowanie procesu wytwarzania energii cieplnej w kotłowni w zakresie pracy wszystkich obwodów elektrycznych i cieplnych w nim wykorzystywanych,

układanie i podłączanie kabli i urządzeń (oświetlenie elektryczne, urządzenia elektrotermiczne, urządzenia i instalacje elektroenergetyczne),

prawidłowe ułożenie i zabezpieczenie przewodów elektrycznych,

monitorowanie pracy sieci elektrycznej oraz urządzeń elektrycznych i instalacji elektroenergetycznych,

obsługa elektronarzędzi oraz maszyn i urządzeń elektrycznych,

uruchamianie instalacji i współpracujących z nią urządzeń ,

nadzorowanie pracy rozdzielni,

kontrolowanie właściwego działania układów pomiarowych i sygnalizacyjnych,

monitorowanie elektrycznej aparatury pomiarowej i dokonywanie pomiarów kontrolnych urządzeń elektroenergetycznych,

czuwanie nad prawidłową pracą sieci elektrycznej, wykrywanie usterek i awarii w sieci elektrycznej,

konserwowanie urządzeń i instalacji elektrycznych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń kotłowni,

sprawdzanie stopnia zużycia urządzeń elektroenergetycznych i przeprowadzanie ich wymiany,

konserwowanie instalacji i urządzeń elektroenergetycznych.

Wymagania:

wykształcenie zawodowe lub średnie,

doświadczenie w branży,

uczciwość, sumienność, dyspozycyjność,

mile widziane aktualne uprawnienia SEP,

Oferujemy:

umowę o pracę,

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

możliwości rozwoju zawodowego.

HYDRAULIK – MECHANIK KONSERWATOR URZĄDZEŃ KOTŁOWYCH

Miejsce pracy:  Nowy Targ

Opis stanowiska

wykonywanie bieżących napraw urządzeń mechanicznych znajdujących się w kotłowni,

wykonywanie prac remontowych urządzeń mechanicznych,

nadzorowanie procesu wytwarzania ciepła w zakresie pracy kotłów i urządzeń kotłowych,

czuwanie nad prawidłową pracą urządzeń kotłowych,

prowadzenie bieżącej konserwacji i pomiarów kontrolnych urządzeń kotłowych,

lokalizowanie uszkodzeń i awarii w pracy urządzeń kotłowych,

sprawdzanie stopnia zużycia urządzeń kotłowych,

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe - mile widziane,

min. roczne doświadczenie jako monter instalacji sanitarnych i grzewczych lub wentylacji i klimatyzacji,

mile widziane uprawnienia spawalnicze,

prawo jazdy kat. B  ,

Oferujemy:

Aktualności